Ubytování v Roquevaire

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Roquevaire. Najděte si jeden z penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Roquevaire, kde najdeme města La Destrousse, Peypin, Auriol, Gémenos a La Bouilladisse.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


8 result nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Villa l'Adri entre vignes et collines 

Foto: Villa l'Adri entre vignes et collines
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Roquevaire, Villa l'Adri entre vignes et collines features accommodation with a private pool and garden views. This villa also has an outdoor pool and free WiFi.


2. Villa Le Ju entre vignes et collines 

Foto: Villa Le Ju entre vignes et collines
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Roquevaire in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Villa Le Ju entre vignes et collines features a terrace and garden views. Guests may enjoy free WiFi.


3. Maison De Vacances - Roquevaire 

Foto: Maison De Vacances - Roquevaire
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Maison De Vacances - Roquevaire is situated in Roquevaire and offers barbecue facilities, a garden and a terrace. This holiday home also has a private pool and free WiFi. The holiday home includes 4 bedrooms and a living room with a TV.

Pokoje

Rekreační dům se 4 ložnicemi
10 osob147 - 151 EUR za noc

4. Holiday Home Chemin de Villecroze 

Foto: Holiday Home Chemin de Villecroze
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Chemin de Villecroze is set in Roquevaire. This holiday home also has an outdoor pool and free WiFi. This air-conditioned holiday home features 4 bedrooms, a TV, and a kitchen. The holiday home offers a barbecue.

Hotely v okolí Roquevaire

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Roquevaire jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Roquevaire. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Roquevaire.


5. Appart'Hôtel Les Rochers 

Foto: Appart'Hôtel Les Rochers
Lokalita: Auriol
Vzdálenost: 3.0 km
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
94 %

Appart'Hôtel Les Rochers nabízí ubytování v klimatizovaných apartmánech a studiích s možností vlastního stravování pouhé 2 km od města Auriol. Využít můžete bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pokoje

Studio (2 dospělí)
osoby50 - 100 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí (4 dospělí)
osoby84 - 120 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi (5 dospělých)
osob79 - 160 EUR za noc

6. Villa Celia 

Foto: Villa Celia
Lokalita: Peypin
Vzdálenost: 3.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
69 %

Located in Peypin, Villa Célia offers an outdoor swimming pool, hot tub and terrace. The property is a 15-minute drive from Aubagne and Aix-en-Provence. Marseille is a 20-minute drive away.

Pokoje

Dům s 5 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc
Vila se soukromým bazénem
person300 - 300 EUR za noc

7. Entre Aix Marseille Et Les Calanques 

Foto: Entre Aix Marseille Et Les Calanques
Lokalita: Gémenos
Vzdálenost: 4.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Gémenos in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Entre Aix Marseille Et Les Calanques features a terrace. Guests have access to free WiFi. This air-conditioned villa comes with a seating area, a kitchen with a dishwasher, and a TV.

Pokoje

Vila s 2 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

8. Gîte Des Jonquiers 

Foto: Gîte Des Jonquiers
Lokalita: Aubagne
Vzdálenost: 4.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Located in Aubagne, Gîte Des Jonquiers provides a private pool. The property features garden views and is 22 km from Marseille. This holiday home comes with 1 bedroom, a living room and a fully equipped kitchen. A flat-screen TV is offered.


8 result nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: